top of page

RECENT POSTS: 

FOLLOW ME:

  • Instagram - Black Circle

Standing Tall with the Ground Below My Feet in Blush and Green


( Jacket: H&M Top: H&M Denim: GUESS Marciano Shoes: Shoes)

Let's be real -- this whole blogging thing is a little intense at times. I mean, you have to treat it like a full time job. Wait a minute -- I have a full time job, yet I really love fashion. You always hear the same BS -- what is your style? What are you aiming for? What is your goal? Well, my style is what I pick up and enjoy putting on over and over. Sure, I would love to break that down and say "this is ME" and "this is what I wear all the time", yet that would be the wrong answer. Instead, I enjoy all types of fashion and I work with what I have instead of wishing what I could have. And what am I aiming for? What are my goals? I have tons of goals and I try my best to fulfill them but I have learned that sometimes life puts up barriers and over coming them can be a handful. For now, this is my diary -- how I see the world and what I would like to do in it, my diary into learning about myself and my style. Maybe no one will see this, but I know I took the time to express what I needed to say.

This post is about standing tall. I have learned standing tall is very important when you're standing alone. Most people think bloggers have this huge team around them. The reality is that sometimes we have to create, shoot, edit and post all on our own. Of course we have friends to help, but everyone is really busy and helps when they can. I am super grateful. Because this was something I chose to do, if I didn't want to keep doing it, I wouldn't. You feel me? Standing tall is about knowing yourself in the midst of not knowing what is going on. If you believe in yourself then it will reflect onto those around you. It is easy? Hell no -- I still have issues with it, but i lift my head and I feel I can conquer the world. Okay, maybe not the world but you know what I mean. Each post of mine will be a way of empowerment -- stepping stones to where I need to go in life and maybe help you. This is a journey. One I plan to take seriously and I look forward to all of you joining me.

xoxo Ms Nikola

Bądźmy prawdziwe to całe blogowanie rzeczą jest trochę intensywne w czasach, to znaczy trzeba traktować go jak pełnym wymiarze czasu pracy. Ale czekaj Mam pełnym wymiarze czasu pracy, ale uwielbiam modę. Jednak zawsze słyszę to samo BS Jaki jest Twój styl? Co ty dążenie do? Jaki jest Twój cel? Dobrze mój styl jest tym, co mogę odebrać i cieszyć się wprowadzenie na kółko, na pewno chciałbym złamać, że w dół i powiedzieć, to ja i to, co noszę cały czas, ale to byłoby złym rozwiązaniem. Zamiast Lubię wszelkiego rodzaju mody i pracuję z tym, co mam zamiast życzyć, co mogłem. I dążenie do? Cele? Cóż mam mnóstwo bramek i staram mojej mocy, aby spełnić ich jeszcze, nauczyłem życie daje ci bariery, a czasami ponad nadchodzi ich może być kilka. Na razie jest to mój pamiętnik z moich myśli i jak widzę świat i to, co chciałbym zrobić. Mój pamiętnik do uczenia się i mój styl. Przyznane może nie będzie widać tego, ale wiem, że wziął czas, aby wyrazić to, co potrzebne do powiedzenia.

Ten post jest o stały wysoki. Nauczyłem stały wysoki jest bardzo ważne, gdy Twój stojącego samotnie. Większość ludzi myśli, blogerzy mają ten ogromny zespół wokół nich. Rzeczywistość czasem musimy stworzyć, strzelać, edytować i wysyłać wszystko na własną rękę. Pewnie mamy przyjaciół, aby pomóc, ale moi przyjaciele się bardzo zajęty i czy mogą Jestem bardzo wdzięczna, ale jeśli nie mogę ów A.O.K. Ponieważ było to coś, co wybrać do zrobienia, a jeśli nie chcesz, nie będę robić tego. Czujesz mnie? lol Stały wysoki około znając siebie w środku czasami nie wiedząc, co się dzieje, bo jeśli wierzyć w siebie to będzie odzwierciedlać się na tych wokół ciebie. To jest łatwe? Do diabła, nie mam jeszcze problemy z nim, ale podnieś głowę i wyciągnąć moją klatkę piersiową do przodu i tylko to przenieść sama czuję, że mogę podbić świat, ok może nie słowo, ale masz za co mam na myśli. Mając na uwadze powyższe każdy post będzie moim sposobem wzmocnienia, ostoi do miejsca, gdzie trzeba iść w życiu, a może pomóc. W tych zdjęciach nosiłem coś z mojego stylu i to jest druk i koloru. I wybrać ładny ziemskie zielony top pasujące do moich odcieniach blush w moim denim. Zwykle nie nosić denim a to ze względu na problemy, które pasują mogę rozwiązanych w moim UP nadchodzącego postu, ale wybrać te niesamowite wydrukowany denim z domyślić, które mają szeroki wybór denim i zawsze w różnych wydruków. Dodałem dopasowanie różowy rumieniec moto kurtkę że nie mogę odłożyć, kiedy okazało się, że H & M sprzedaż za 20 $. Ten strój sprawia, że ​​wyróżnia wysoka i pozwala mi zająć mój dzień z ufnością, jak zrobić strój rozwiązania dzień. To podróż, jeden mam zamiar podjąć poważne i czekam na was wszystkich, łącząc moją podróż.

Xoxo Ms Nikola

bottom of page