top of page

RECENT POSTS: 

FOLLOW ME:

  • Instagram - Black Circle

Standing Out With Color


Jacket: BCBG Top:CrossRoads Pants: CrossRoads Shoes:Target WhoWhatWear

Welcome back to what seems to be a life time away from my blog. I took some time away from writing because like everything in life things just become too much. But with the help of friends and those close around me I am finally getting back on my feet and doing what I love, and that is to dress up.

This fall I wanted to really push my boundaries, wear items I don't usually and take the time to go for detail. Since I work in an office, wearing all the items I want can be difficult but I have found ways to make it work. I came across these amazing wide length pants and the moment i saw them I fell in love. One of my favorite places to shop is cross roads. A thrift store all done up with brands from all over, sadly tagging the items will be hard but I will work on providing similar brands and styles below.

Standing out is key when you want to take charge, whether it is at a work meeting, or a party or even just taking charge of the day. I found picking colors that complement you is the best. Since I am so pale, I found bright colors even in the season fall, to help me with my mood, and fits my skin tone, now too much color could be out there which is fine at times but I like to natural out the big items. Since I wanted the pants to be my statement, I took everything else around me a tone down to make the star of my outfit the red wide length pants.

Color is everything, and yes some colors are harder to make work but with the right combo anything is possible. Taking charge of you is not just the color, its your stand, its your attitude, its structure at the same time. I don't have the greatest days but I want to be able to project what my outfit is giving me, out to those around me. Since I work in an office I found this look to be my boss look. I am not that tall but I paired my favorite platform heel to make sure the pants don't drag and tugged in a sweater shirt to build structure around my body, allowing the pants to not only look but make me feel like a boss lady. Today you may not be CEO but dressing the part is only half the part, and NO I am not a CEO but if I take charge on my outfit and it will give me the attitude that one day I will be.

xoxo ms. Nikola

___________________________________________________________________________________________

Witaj ponownie w tym, co wydaje się być życiem z dala od mojego bloga. Poświęciłem trochę czasu na pisanie, bo jak wszystko w życiu, po prostu stało się zbyt wiele. Ale z pomocą przyjaciół i bliskich mnie w końcu wracam na nogi i robię to, co kocham, a to się ubierać.

Tej jesieni chciałem naprawdę przesuwać granice, nosić przedmioty, których zwykle nie lubię i poświęcać czas na szczegóły. Odkąd pracuję w biurze, noszenie wszystkich przedmiotów, które chcę, może być trudne, ale znalazłem sposoby, żeby to zadziałało. Natknąłem się na te niesamowite, szerokie spodnie iw momencie, gdy je zobaczyłem, zakochałem się. Jednym z moich ulubionych miejsc do robienia zakupów są skrzyżowania. Sklep z bronią w ręku wszystko z markami z całego świata, smutne oznaczanie przedmiotów będzie trudne, ale będę pracował nad dostarczaniem podobnych marek i stylów poniżej.

Wyróżnianie się jest kluczowe, gdy chcesz przejąć kontrolę, niezależnie od tego, czy odbywa się to na spotkaniu roboczym, na imprezie, czy nawet po prostu przejęcie obowiązków. Zauważyłem, że wybieranie kolorów, które Cię uzupełniają, jest najlepsze. Ponieważ jestem tak blady, znalazłem jasne kolory nawet podczas jesiennego sezonu, aby pomóc mi w nastroju, i pasuje do mojej skóry, teraz może być zbyt dużo koloru, co jest w porządku, ale lubię to, co naturalne. przedmiotów. Ponieważ chciałem, żeby spodnie były moim oświadczeniem, zabrałem wszystko wokół mnie tonem w dół, aby gwiazda mojego stroju miała czerwone szerokie spodnie.

Witaj ponownie w tym, co wydaje się być życiem z dala od mojego bloga. Poświęciłem trochę czasu na pisanie, bo jak wszystko w życiu, po prostu stało się zbyt wiele. Ale z pomocą przyjaciół i bliskich mnie w końcu wracam na nogi i robię to, co kocham, a to się ubierać. Tej jesieni chciałem naprawdę przesuwać granice, nosić przedmioty, których zwykle nie lubię i poświęcać czas na szczegóły. Odkąd pracuję w biurze, noszenie wszystkich przedmiotów, które chcę, może być trudne, ale znalazłem sposoby, żeby to zadziałało. Natknąłem się na te niesamowite, szerokie spodnie iw momencie, gdy je zobaczyłem, zakochałem się. Jednym z moich ulubionych miejsc do robienia zakupów są skrzyżowania. Sklep z bronią w ręku wszystko z markami z całego świata, smutne oznaczanie przedmiotów będzie trudne, ale będę pracował nad dostarczaniem podobnych marek i stylów poniżej. Wyróżnianie się jest kluczowe, gdy chcesz przejąć kontrolę, niezależnie od tego, czy odbywa się to na spotkaniu roboczym, na imprezie, czy nawet po prostu przejęcie obowiązków. Zauważyłem, że wybieranie kolorów, które Cię uzupełniają, jest najlepsze. Ponieważ jestem tak blady, znalazłem jasne kolory nawet podczas jesiennego sezonu, aby pomóc mi w nastroju, i pasuje do mojej skóry, teraz może być zbyt dużo koloru, co jest w porządku, ale lubię to, co naturalne. przedmiotów. Ponieważ chciałem, żeby spodnie były moim oświadczeniem, zabrałem wszystko wokół mnie tonem w dół, aby gwiazda mojego stroju miała czerwone szerokie spodnie. Kolor jest wszystkim i tak, niektóre kolory są trudniejsze do wykonania, ale przy odpowiednim zestawie wszystko jest możliwe. Przejęcie odpowiedzialności za ciebie to nie tylko kolor, jego postawa, twoje nastawienie, struktura w tym samym czasie. Nie mam najwspanialszych dni, ale chcę móc pokazać, co mój strój mi przekazuje, tym, którzy są wokół mnie. Od kiedy pracuję w biurze, wyglądam tak, jakby wyglądał mój szef. Nie jestem aż tak wysoki, ale sparowałam swoją ulubioną platformę z obcasem, aby upewnić się, że spodnie nie ciągną i nie ciągną za sweter, aby zbudować strukturę wokół mojego ciała, pozwalając spodniom nie tylko wyglądać, ale sprawić, że poczuję się jak dama szefa. Dziś nie możesz być dyrektorem naczelnym, ale ubiór jest tylko połową tej części i NIE, nie jestem dyrektorem generalnym, ale jeśli przejęję mój strój i da mi to pewną postawę, że pewnego dnia będę.

xoxo Ms. nikola

bottom of page